Gaśnice Pabianice

Dobre miejsce pracy to bezpieczne miejsce pracy. Pracodawca nie powinien być obojętny w temacie bezpieczeństwa i ochrony pracowników, którzy w danym miejscu nie tylko świadczą mu usługę, ale też znajdują się pod jego opieką. Pracownicy spędzają dużą ilość czasu w zakładzie pracy, dlatego tak istotne jest zapewnienie im należytych warunków. W tym zakresie należy rozumieć m.in. elementy ochrony przeciwpożarowej. Dbanie o bezpieczeństwo pracownika i firmy jest określane jako obowiązek i regulowane prawnie. Jednymi z najbardziej istotnych elementów wyposażenia miejsca pracy, które zapewniają bezpieczeństwo, są gaśnice.

Obowiązek prawny

Według art. 209 § 1 pkt 1 i 3 Kodeksu Pracy pracodawca ma obowiązek zapewnić środki niezbędne do zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników oraz łączność ze służbami zewnętrznymi wyspecjalizowanymi w ochronie przeciwpożarowej. Budynek musi być zatem wyposażony w sprzęt i urządzenia przeciwpożarowe ulokowane w ogólnodostępnym miejscu. W trosce o bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i miejsca pracy, firma Gromans pomaga w przygotowaniu do odpowiedniej ochrony przeciwpożarowej. Posiadamy uprawnienia do legalizacji i dokonywania przeglądów gaśnic. Powierzając zakład w nasze ręce masz gwarancję, że Twoja firma zostanie przygotowana na niefortunne wypadki w pełni profesjonalnie.

Legalizacja i sprzedaż sprzętu p.poż w Pabianicach

Prowadzimy legalizację gaśnic oraz sprzedaż nowego sprzętu gaśniczego.

Gaśnice, jakie oferuje firma Gromans w Pabianicach, to m.in.:

  •  Gaśnice pianowe,
  •  Gaśnice śniegowe,
  •  Gaśnice proszkowe.

Firma Gromans zajmuje się również legalizacją oraz sprzedażą wyżej wymienionych typów gaśnic. Pomożemy Ci w określeniu, które gaśnice będą niezbędne dla Twojej firmy oraz kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem jej na niespodziewane wypadki. Gaśnice w Pabianicach oraz inny sprzęt przeciwpożarowy dobiera się biorąc pod uwagę czynniki takie jak typ miejsca pracy, jego wielkość, ilość pracowników oraz rodzaj zagrożeń, jaki może wystąpić. Naszą specjalnością jest zapewnianie bezpieczeństwa Państwa firmie. Gaśnice z Pabianic stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia zakładu pracy, który pomoże chronić pracowników w nagłym wypadku.

Wyposażenie w sprzęt gaśniczy

Każdy zakład pracy musi być wyposażony w elementy ochrony przeciwpożarowej. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie profesjonalnej ochrony swoim pracownikom w przypadku pożaru. W zależności od typu miejsca pracy, jego wielkości oraz ilości pracowników, w wyposażeniu zakładu pracy musi znaleźć się odpowiednia ilość i typ gaśnic.

Rodzaje gaśnic, jakie oferowane są przez firmę Gromans w Pabianicach, to m.in. gaśnice proszkowe, pianowe oraz śniegowe. Rodzaj gaśnic jest dobierany przez naszych specjalistów. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na zapewnienie maksymalnej ochrony swoim pracownikom. Posiadamy licencję na legalizowanie powyższych typów gaśnic. Legalizacja gaśnic odbywa się w Pabianicach. Przygotowujemy i pomagamy wybrać sprzęt przeciwpożarowy do Państwa firmy.

Bezpieczeństwo Twojej firmy naszym priorytetem.

Pamiętaj, reprezentujemy Twoją firmę przed takimi organami jak: PIP, Sanepid, ZUS, Urząd Skarbowy.