Bezpieczeństwo miejsca pracy

Dobre miejsce pracy to bezpieczne miejsce pracy. Pracodawca nie powinien być obojętny w temacie bezpieczeństwa i ochrony pracowników, którzy w danym miejscu nie tylko świadczą mu usługę, ale też znajdują się pod jego opieką. Dbanie o bezpieczeństwo pracownika i firmy jest określane jako obowiązek i regulowane prawnie.

Obowiązek prawny

Według art. 209 § 1 pkt 1 i 3 Kodeksu Pracy pracodawca ma obowiązek zapewnić środki niezbędne do zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników oraz łączność ze służbami zewnętrznymi wyspecjalizowanymi w ochronie przeciwpożarowej.  Budynek musi być zatem wyposażony w sprzęt i urządzenia przeciwpożarowe ulokowane w ogólnodostępnym miejscu.

Legalizacja i sprzedaż sprzętu p.poż

Prowadzimy legalizację gaśnic oraz sprzedaż nowego sprzętu gaśniczego.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i miejsca pracy, firma Gromans pomaga w przygotowaniu do odpowiedniej ochrony przeciwpożarowej. Posiadamy uprawnienia do legalizacji i dokonywania przeglądów gaśnic. Powierzając zakład w nasze ręce masz gwarancję, że Twoja firma zostanie przygotowana na niefortunne wypadki w pełni profesjonalnie.

Firma Gromans zajmuje się również legalizacją oraz sprzedażą gaśnic takich jak m.in.:

  • gaśnice pianowe
  • gaśnice śniegowe
  • gaśnice proszkowe

Pomożemy Ci w określeniu, które z nich będą niezbędne dla Twojej firmy oraz kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem jej na niespodziewane wypadki.

Bezpieczeństwo Twojej firmy naszym priorytetem.

Pamiętaj, reprezentujemy Twoją firmę przed takimi organami jak: PIP, Sanepid, ZUS, Urząd Skarbowy.